GTA V Hatalar ve Çözümleri
Merhaba arkadaşlar, ben dahil bir çok kişi GTA V'i yüklerken birçok hata ile karşılaştı. Bazılarına çözüm bulundu bazılarına ise Rockstar Games tarafından hotfix bekleniyor. Bu yazımda bazı GTA V hatalarını ve çözümlerini göstereceğim.


Başlarken;


Sonsuza kadar süren loading ekranı:

Launcher hata raporu veriyorsa:

Eğer Launcher hata verip kapanıyorsa, (büyük ihtimalle çift ekran kartlı bir bilgisayarınız var ve ilginçtir ki güçlü olanı devre dışı bırakınca açılıyor) çalışmayı durdurdu diyorsa yapmanız gereken şey güçlü olan ekran kartını devre dışı bırakmak. Bunu yapmak için sırasıyla  Bilgisayarım sağ tık/Yönet/Aygıt Yöneticisi/Görüntü bağdaştırıcıları/ Güçlü olana sağ tık yapıp devre dışı bırakıyoruz

Ardından yönetici olarak çalıştır diyoruz ve oyunumuz açılıyor. Oyun açıldıktan sonra Windows+X tuşlarına basıp görev yöneticisini açıyoruz ve GTA V'i sonlandırıyoruz. Masaüstünde Social Club açılıyor ve şöyle bir yazı olması gerekiyor, GTA V Beklenmedik şekilde kapandı. Hiç bir şeye basmayın ve daha deminki adımları tekrar edip bu sefer Devre DIşı olan kartımızı aktif ediyoruz ve Social Club ekranından play diyoruz. Oyunumuz açılıyor ve güçlü olan ekran kartıda devrede :)

(error 2) kodlu hata:

Google DNS ve sabır tek çözüm

Bağlantı kopma hatası:

Kutulu oyun alıp 5gb kısımda sürekli bağlantı kopması yaşayan varsa yukarıda verdiğim Google Dns denesin. Ben çok yüksek hızda indirdim.


Oyun çok kasıyorsa:

Oyunun kasmasını azıcık da olsa engellemek için Game Booster kurup çalıştırın.


HER TÜRLÜ SORU İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM BÖLÜMÜNÜ KULLANABİLİRSİNİZ

Etiketler: , , , ,