Hearthstone Tavern Brawl 30. Hafta - Battle of the Builds


Hearthstone Tavern Brawl 30. haftada da yepyeni bir kuralla Hearthstone oyuncularına sunuldu. Bu hafta kendi seçtiğimiz heroya kendi destemizi oluşturup Hearthstone masasına oturuyoruz, peki ama bunun olayı ne?

Bu hafta oyun başladığı anda size 4 özellik sunuluyor ve birini seçmeniz isteniyor. Hemen aşağıdaki özelliklerden birini seçiyorsunuz ve örneğin Deathrattle seçtiyseniz bütün Deathrattle özelliği olan kartlar +1 +1 kazanıyor. Eğer her büyü yaptığınızda +3 armor olanı seçerseniz,  bu seferde Frost Mage gibi desteler neredeyse ölümsüz oluyor. Belkide Murloc olanı seçersiniz ve de güçlü bir murloc Paladin yaparsınız kim bilir?
Battlecry Bonus: Battlecry özelliği olan bütün kartlarınız +1 +1 kazanır. Tabiki de The League of Explorers'ın Legendary minionlarından Brann Bronzebeard bu haftaki Tavern Brawlda Battlecry seçildiğinde baya bir iş yapacak.

Deathrattle Bonus: Bu haftanın en çok iş yapan özelliği benim açımdan bu oldu. Hearthstone da bir çok Deathrattle özelliği güçlü olan minion var, en basitinden Dr.Boom'un bombaları bile +1 +1 alıyor.

Murloc Bonus: Her elin sonunda 1/1 gücünde bir murloc sizin tarafınıza ekleniyor. Tabiki de Paladin ve Shaman murloc desteleri her el tarafınıza eklenen bu murloc sayesinde daha da güçlü olacak.

Spell Bonus: Bol bol skill atan herolar için harika bir özellik, coin bile kullansanız +3 armor kazanacaksınız. Mage,Rogue,Hunter,Warlock hepsi gayet güzel işler yapıyor. Frost Mage kullananları öldürmek ise işkence gibi bir şey oluyor.Etiketler: , ,