Clash of Clans Köy Bakıcısı Nedir?


Clash of Clans tarihinin en büyük güncellemesini alıyor ve onlarca değişiklik oyuna dahil ediliyor, bu yazıda ise Köy Bakıcısının ne olduğunu sizlere anlatacağım. Kupa kasanlar, interneti sürekli gidip gelenler, tuvalete bile Clash of Clans'la gitmek zorunda kalanlar, artık rahatlayabilirsiniz, çünkü Köy Bakıcısı siz yokken varmışsınız gibi davranıyor.

Örneğin telefon elinizde ve acilen Clash of Clans dışında bir şey yapmanız gerekiyor ve kupa kastığınız o sıralarda oyundan çıkmanız tamamen köyün yıkılmasına sebep olacak. Yüksek seviyelerde bildiğiniz gibi oyundan bir kaç saniye çıktığınız anda köyünüzü biri gelip yıkıyor. İşte Köy Bakıcısı bunun önüne geçiyor ve küçük aralıklarla size kalkan sunuyor, peki nasıl çalışıyor?
Köy Bakıcısı dışında değişen başka şeylerde var. Artık eskisi gibi saatlerce oyunda kalamayacaksınız. Oyununuz 3 saat boyunca aktif olursa zorunlu olarak oyun kapanacak ve düşmanların size saldırması için bir açık zaman ortaya çıkacak. Bu da oyuna bağımlılığında önüne bir nebze geçmiş olacak.


Her ligteki oyuncu 10 yeşil taş karşılığında Bakıcıyı 2 saat uzatabilecek.

Ayrıca savaş ödülleri, savaş başına kupa kazanımları tamamen değişecek ve detaylar yakında açıklanacak.

Etiketler: , , ,