Clash of Clans Yeni Bonus Ganimet ve Kupa Sistemi


Clash of Clans her geçen gün güncellenmeye devam ediyor, bu yazıda değişen savaş bonuslarını, savaşlarda alacağımız yeni ganimetleri ve yeni kupa sistemini konuşacağız. Öncelikle şunu söylemek istiyorum savaş bonusları ciddi derecede artıyor! Fakat bu da savaşın yüzdesine göre değişiyor.

Yeni Ganimet Dağılımı

Artık savaş sırasında Köy Binası'da bir depo olarak kabul ediliyor ve tamamen yıkılmadan içindekiler alınamıyor. Güncellemeden önce ganimet 4 depoya eşit olarak paylaştırılırken artık 5 eşit parçaya ayrılıp Köy Binasında da olacak.

Yeni Bonus Ganimet

Bonus Ganimet yeni güncelleme ile birlikte ciddi bir artış gösteriyor fakat buna ufak bir şart koyulmuş. Eskiden sadece köy binasını yıkıp savaşı kazandığınızda yüklü miktarda bonus ganimet alıyordunuz, bu sistem tamamen değişti ve artık köy oluşturduğunuz yıkıma göre savaş ganimeti alacaksınız. %70 yıkıma ulaştığınızda bütün bonus ganimet sizin olacak.


Yeni Kupa Sistemi

Yüksek kupaya çıkanlar bilirler, bazen öyle rakipler geliyordu ki savaşı %100 bile kazansanız sadece 1 kupa alabiliyordunuz. Bu sistem tamamen değişti ve artık en düşük kupa miktarı arttırıldı. Sabit bir sayı verilmesede sizden düşük kupalı oyunculardan alacağınız kupanın 1 olmayacağı garantilendi. Ayrıca sizden yüksek kupalı oyunculardan ise daha düşük kupa alacaksınız.

Etiketler: , , , ,